Wózki widłowe - Katowice i okolice

Wózki widłowe to niezastąpione maszyny przydatne w każdym magazynie. Ich wykorzystanie wpływa na efektywność pracy, pozwala na jej usprawnienie oraz zminimalizowanie wysiłku włożonego przez magazyniera. Przedstawiamy naszą ofertę wózków widłowych w Katowicach oraz pobliskich miejscowościach.

Wybór odpowiedniej maszyny zależy od warunków panujących w miejscu pracy. W zamkniętych przestrzeniach nie zaleca się używania wózków spalinowych ze względu na zbyt dużą emisję zanieczyszczeń oraz wysoki poziom hałasu. W takich warunkach znacznie wydajniejsze będą wózki napędzane silnikiem elektrycznym. Szczególną uwagę należy również zwrócić na dobór maszyny, która ma pracować w niecodziennych okolicznościach. Klienci szukający wózków widłowych w Katowicach mogą wybrać pojazd dostosowany do ich indywidualnych potrzeb. Maszyny tego typu powstają po konsultacjach z odbiorcą, co zapewnia wysoką wydajność pracy wózka, a także możliwość jego użytkowania nawet w najtrudniejszych warunkach.

Odpowiedzią na specjalne potrzeby klientów są również wózki widłowe terenowe oraz przeciwwybuchowe. Pojazdy terenowe przeznaczone są do pracy na nieutwardzonym podłożu, czyli wszędzie tam, gdzie warunki terenu uniemożliwiają zastosowanie wózka magazynowego. Przydatne są zatem na budowach oraz w szeroko pojętym transporcie zewnętrznym. Wózki przeciwwybuchowe znajdują zastosowanie w przemyśle, szczególnie w tych branżach, które ze względu na stosowanie łatwopalnych materiałów zagrożone są wybuchem. Doskonale sprawdzą się zatem w transporcie wyrobów przemysłu lakierniczego, chemicznego czy farmakologicznego.

Wózki widłowe w atrakcyjnej cenie!

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór wózków widłowych dostosowanych do różnorodnych potrzeb klientów. Zapewniamy promocyjne ceny i wysoką jakość pojazdów. Oferujemy wózki widłowe ręczne, spalinowe, elektryczne, a także przeznaczone do zadań specjalnych: terenowe, przeciwwybuchowe oraz służące do obsługi produkcji i odpowiadające na indywidualne potrzeby każdego odbiorcy. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem handlowym obsługującym klientów zainteresowanych zakupem wózków widłowych w Katowicach.