Wynajem maszyn: wózków widłowychnośników teleskopowychpodnośników nożycowychrolek transportowych do maszyn

 

 

 

Wynajem wózków widłowych jest korzystny, gdy nie planujesz inwestować w zakup wózka, a masz niespodziewane przeładunki, twój wózek widłowy jest uszkodzony, zakupiłeś wózek i jeszcze czekasz na jego dostawę.

Przedstawiamy ofertę wynajmu wózków widłowych, jako jedną z korzystniejszych form organizacji transportu wewnętrznego. Nie jest konieczny zakup nowej maszyny w momencie, gdy duże natężenie pracy ma charakter sezonowy, lub nie dysponujesz odpowiednimi środkami finansowymi. Możesz wynająć maszynę na dzień, miesiąc lub dłużej. Wysokość opłat zależy od długości trwania wynajmu.

Zapewniamy pełną obsługę serwisową. Prowadzimy wynajem wózków widłowych jak również świadczymy usługi rozładunkowe wózkami widłowymi. Udostępniamy sam wózek lub wózek z naszym uprawnionym operatorem. Wózki dowozimy własnym transportem.

Długoterminowy wynajem wózków widłowych. Wynajem na czas serwisu lub awarii. Sezonowy wynajem. Wynajem w oczekiwaniu na nowy sprzęt. Wynajem na niespodziewane prace przeładunkowe. Wynajem wózków specjalistycznych. Wynajem sztaplarki. Wynajem wózków podnośnikowych, magazynowych, terenowych. Wynajem maszyn budowlanych i nośników teleskopowych.

Ogólne warunki współpracy

tel. +48 502 663 884

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.