HOME

SKLEP - CZĘŚCI ZAMIENNE

O FIRMIE

AKTUALNOŚCI

GALERIA

KONTAKT

PRACA

historia

y f

Kilka słów na temat

naszej firmy

Przedsiębiorstwo Elektroprogram Sp. z o.o. to firma rodzinna, wyłącznie z polskim kapitałem.

 

Początki firmy sięgają roku 1966, kiedy to pod szyldem Zakład Elektryczny Włodzimierz Manka wykonywano usługi związane z instalacjami elektrycznymi, energetycznymi oraz elektromechaniką. Zakład czynnie współpracował z instytutami naukowymi i wyższymi uczelniami technicznymi w Polsce w projektowaniu i rozwijaniu Nowych Technik Nauczania, przyjmując nazwę Elektroprogram.

Z upływem czasu przedsiębiorstwo poszerzało swoją działalność, obejmując w roku 1986 oficjalne przedstawicielstwo handlowe producenta wózków widłowych marki Balkancar.

 

W roku 1994 firma rozszerza swą ofertę produktową o wysokiej klasy amerykańskie wózki widłowe marki CLARK, a w 1998 roku uzupełnia ją o 4-kierunkowe wózki przeciw-wybuchowe.

 

W 2006 roku przedsiębiorstwo wprowadza do regularnej sprzedaży markowe wózki paletowe PRAMAC-LIFTER.

 

W 2008 roku firma zostaje autoryzowanym dealerem maszyn JCB oraz wózków przeciw-wybuchowych marki MIAG.

 

Misją firmy jest kompleksowe zaspokajanie potrzeb klientów związane z szeroko rozumianym ruchem wewnętrznym i w szczególności sprzedażą, serwisem i wynajmem wózków widłowych oraz projektowaniem i budową regałów magazynowych.

 

Aktualna oferta Elektroprogramu spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów i efektywnie wprowadza optymalne rozwiązania transportu wewnętrznego w każdej Firmie działającej w dowolnej branży.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy!

MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ

691 801 411