HOME

SKLEP

O FIRMIE

AKTUALNOŚCI

GALERIA

KONTAKT

PRACA

historia

y f

Wózki widłowe paleciaki

Ręczny wózek paletowy PRAMAC-LIFTER HX 10 M


Specyfikacja

Seria HX10M pozwala na łatwiejsze i lżejsze podnoszenie ręczne do wysokości 800mm, tworząc użyteczny podnośnik warsztatowy odpowiedni dla takich miejsc jak mechaniczne wydziały produkcyjne. Wózki te mogą być także użyte do wspierania innych maszyn w produkcji, sortowaniu oraz w podobnych obszarach działalności.

 

Sterowanie

Sterowanie (obniżanie/poziom neutralny/podnoszenie) są dostępne w pojedynczej dźwigni w celu łatwej i bezpiecznej kontroli.

 

Przednie stabilizatory (opcjonalnie)

Przednie stabilizatory poprawiają równowagę, czynią pracę łatwiejszą nawet kiedy wymagane jest podnoszenie ciężkich ładunków.

 

Tylne stabilizatory

Przy wysokościach powyżej 400mm, tylne stabilizatory czynią serię HX 10M bardzo bezpieczną i stabilną platformą roboczą, zabezpieczoną przed kołysaniem się i ruchami we wszystkich kierunkach.

FOLDER wózka PRAMAC-LIFTER HX 10 M

- pobierz -

Ręczny wózek paletowy nożycowy PRAMAC-LIFTER HX 10 E


Specyfikacja

HX10E został wyposażony w akumulator oraz zewnętrzny prostownik. Dostępny również w wersji ŻEL oraz ze zintegrowanym prostownikiem. Przednie i tylne stabilizatory tworzą bezpieczną platformę roboczą już przy podniesieniu wideł na wysokość 400 mm. Wyłącznik awaryjny z rozłącznikiem akumulatora zapewnia bezpieczniejszą pracę. Dostępny z funkcją AUTOLEVELING jako opcja.

 

Seria HX 10E oferuje wspaniałą niezawodność i praktyczność, dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu zabezpieczenia przedniego i obniżonej wadze. Wózek pozwala na elektryczne podnoszenie ciężarów do wysokości 800mm, co czyni go użyteczną platformą roboczą odpowiednią dla pracy na wydziałach produkcyjnych. Wózki te mogą być także użyte do wspierania innych maszyn w produkcji, sortowaniu oraz w podobnych obszarach działalności.

 

System automatycznego podnoszenia (na życzenie)

  • Mniejsze wymiary zapewniają bezpieczeństwo stóp operatora
  • Formowana, stalowa osłona koła i jednostki sterującej
  • Górna osłona zabepieczająca wykonana z odpornego na uderzenia, tworzywa sztucznego ABS
  • przeprojektowana i udoskonalona podpora akumulatora
  • dostępny również z wbudowaną ładowarką

 

Tylne zabezpieczenie

  • Automatyczny system używa sensorów w celu ustawienia wideł, utrzymują one stałą wyskość roboczą
  • Słyszalny sygnał akustyczny informuje o każdym ruchu wideł
  • Możliwość regulacji fotokomórki w obu płaszczyznach: pionowej i poziomej
  • Mikro przełącznik rozłącza zasilanie, jeżeli widły powinny być zatrzymane podczas podnoszenie lub obniżania redukuje to zużycie akumulatora i chroni operatora

FOLDER wózka PRAMAC-LIFTER HX 10 E

- pobierz -