HOME

SKLEP - CZĘŚCI ZAMIENNE

O FIRMIE

AKTUALNOŚCI

GALERIA

KONTAKT

PRACA

historia

y f

Wózki widłowe

Wózki widłowe elektryczne CLARK

Zalety napędu elektrycznego:

 

  • Brak spalin
  • Wysoka sprawność energetyczna
  • Prosta konstrukcja mechaniczna (brak skrzyni biegów, obiegu oleju, chłodzenie powietrzem)
  • Płaski przebieg momentu obrotowego
  • Odzysk energii w czasie hamowania

 

Technologia AC (prądu przemiennego)

 

Nowa generacja wózków CLARK GEX 16-20s 20-30 40-45-50

 

Konstruktorzy przedstawiają  nowoczesny design połączony ze stabilną konstrukcją wózka.

 

Bezprecedensowe osiągi wózków widłowych Clark są efektem zastosowania unikalnej i solidnej konstrukcji. Umieszczone w zamkniętej osłonie rolki skośne minimalizują odchylenia i luzy powstające podczas przemieszczania masztu i karetki. Sześć rolek zainstalowanych na karetce wideł pozwala na równomierne rozmieszczenie obciążenia, co znakomicie wpływa na żywotność rolek.

 

Solidne podwozie wykonane jest z grubej stali, co zapewnia lepszą ochronę ważnych podzespołów w porównaniu do materiałów stosowanych przez innych producentów, którzy korzystają z cieńszej stali a nawet elementów wykonanych z plastiku.

 

Maksymalną wydajność zapewnia zastosowanie pełnego zasilania prądu zmiennego co oznacza niższe koszty użytkowania.  Podwójne silniki napędowe instalowane w wózkach GenEX umożliwiają uzyskanie niezwykłego przyspieszenia, zdolności do pokonywania pochyłości oraz stabilności pracy.

 

Wielotarczowe hamulce typu mokrego minimalizują konieczność przeglądów. Główne podzespoły są klasy przemysłowej i gwarantują niezawodność oraz znaczne zmniejszenie okresów przestoju pojazdu podczas wykonywania przeglądów. Wszystkie silniki są zamknięte w obudowie i chronione przed kurzem, wodą i drobinami brudu. Temperatura pracy silnika jest stale monitorowana. Wszystkie elementy sterujące są zamknięte w osłonie i chronione przed wpływem czynników środowiskowych.

 

 

MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ

691 801 411