HOME

SKLEP - CZĘŚCI ZAMIENNE

O FIRMIE

AKTUALNOŚCI

GALERIA

KONTAKT

PRACA

historia

y f

Wózki widłowe

Wózki widłowe na wynajem - Katowice

Czy wynajmowanie wózka widłowego może być korzystne? Ta propozycja sprawdza się nie tylko w sytuacjach, kiedy planowane jest krótkotrwałe używanie maszyny. W odpowiedzi na potrzeby Klientów oferujemy możliwość wynajmu wózków widłowych w Katowicach.

 

Zakup własnego wózka widłowego jest inwestycją przekraczającą często możliwości finansowe przedsiębiorstw. Wynajem maszyny jest w takim przypadku znacznie korzystniejszą opcją. Tak zorganizowany transport sprawdza się również w przypadku nieprzewidzianych przeładunków, pracy sezonowej czy awarii posiadanego wózka.

 

Wynajmujemy wózki widłowe zarówno na krótki czas, jak i długoterminowo. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług oraz pełną obsługę serwisową. Szeroki wybór wózków widłowych pozwala na dobranie odpowiedniej maszyny do potrzeb każdego Klienta. W naszej ofercie znajdują się wózki magazynowe, terenowe i specjalistyczne. Naszym standardem jest indywidualne podejście do odbiorcy, dzięki czemu Elektroprogram stale zyskuje nowych Klientów zadowolonych z usługi wynajmu wózków widłowych w Katowicach.

 

Odbiorcy bez uprawnień do obsługi wózków widłowych również mogą liczyć na naszą pomoc. W takich sytuacjach kierujemy do pracy jednego ze współpracujących z nami operatorów, którzy posiadają wymagany certyfikat Urzędu Dozoru Technicznego. Poza udostępnianiem maszyn świadczymy także usługi rozładunkowe. Wynajęte pojazdy dowozimy na miejsce pracy własnym transportem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wynajmu wózków widłowych w Katowicach.

MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ

691 801 411