HOME

SKLEP - CZĘŚCI ZAMIENNE

O FIRMIE

AKTUALNOŚCI

GALERIA

KONTAKT

PRACA

historia

y f

Wózki widłowe

Wózki widłowe na wynajem - wrocław

Kupno własnego wózka widłowego nie musi być jedyną możliwością. Mogą przekonać się o tym Klienci, którzy z pojazdu będą korzystać przez krótki czas, na przykład podczas pracy sezonowej. Odpowiadając na te potrzeby, prezentujemy ofertę wynajmu wózków widłowych we Wrocławiu.

 

Zakup wózka widłowego może być poważnym obciążeniem dla budżetu przedsiębiorstwa. Inwestycja tego typu wymaga dużych nakładów finansowych. Ekonomicznym rozwiązaniem będzie wówczas wynajęcie pojazdu. Z tego rozwiązania najchętniej korzystają firmy, które poszukują pojazdu do pracy sezonowej czy niespodziewanego rozładunku. Wynajem może sprawdzić się także w czasie naprawy posiadanego wózka.

 

Oferujemy możliwość wynajmu wózków widłowych we Wrocławiu zarówno na krótki czas, jak i długoterminowo. Pojazdy poddawane są pełnej obsłudze serwisowej, na miejsce pracy dowozimy je własnym transportem. W naszej ofercie znajdują się wózki magazynowe, terenowe i specjalistyczne; pozwala to na wybranie odpowiedniej maszyny przy nawet najtrudniejszych zleceniach. Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta i dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług – dzięki temu zaufało nam już wielu odbiorców.

 

Przy wynajmie pojazdu oferujemy również możliwość skierowania do pracy jednego z naszych doświadczonych operatorów. Współpracujący z nami zespół posiada uprawnienia poświadczone certyfikatem Urzędu Dozoru Technicznego. Świadczymy także usługi rozładunkowe. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z oferty wynajmu wózków widłowych we Wrocławiu.

MASZ PYTANIA - ZADZWOŃ

691 801 411