Badania UDT i przeglądy techniczne

Badania UDT i przeglądy techniczne wózków widłowych i podnośników teleskopowych

Prowadzimy profesjonalne przeglądy techniczne wózków widłowych elektrycznych i spalinowych, a także podnośników teleskopowych. W naszym zakładzie mogą Państwo otrzymać kompleksowe wsparcie w tej dziedzinie. Przypominamy, że zgodnie z ustawą o dozorze technicznym z dnia 21 grudnia 2000 r. z dniem 18 sierpnia 2003 r. wózki widłowe jezdniowe z napędem mechanicznym muszą być regularnie poddawane dozorowi technicznemu. W naszym zakładzie wykonujemy techniczne zgodnie z przepisami UDT – są one prowadzone przez uprawnionego konserwatora.

Badania odbiorcze wózków widłowych są prowadzone na ogół raz do roku. W przypadku niektórych typów wózków okres ten może być dłuższy. Informacje na temat terminów można znaleźć w księdze rewizyjnej wózka widłowego – jest to dokument wydawany przez Urząd Dozoru Technicznego po przeprowadzeniu rejestracji wózka widłowego.

 

Badania odbiorcze wózków widłowych przez UDT

Aby wózek mógł być dopuszczony do pracy, inspektor UDT wykonuje sprawdzenie jego poszczególnych elementów. W naszej firmie uprawnieni pracownicy zajmą się dokładnym sprawdzeniem działania urządzenia i, w razie potrzeby, niezbędnymi czynnościami naprawczymi. Sprzedajemy również części zamienne i materiały eksploatacyjne – smary, filtry, płyny eksploatacyjne, oleje.

Terminowo i w przystępnych cenach. Dbamy o to, aby przeprowadzone przez nas prace zakończyły się w możliwie najkrótszym terminie. Wyznaczamy zawsze realny czas przeprowadzenia przeglądu, dlatego nie muszą Państwo narażać się na skutki przedłużania terminu oddania sprzętu. Dbamy jednocześnie o atrakcyjne ceny przeglądów – z nami nie muszą Państwo przepłacać! W razie jakichkolwiek pytań związanych ze stroną formalną przeglądów technicznych, jesteśmy do Państwa dyspozycji – prosimy o kontakt.


Zapraszamy do kontaktu

tel: +48 519 350 054
e-mail: serwis@elektroprogram.com.pl

691 801 411