Wynajem

Nie chcesz kupować nowego wózka widłowego? Wynajmij go!

Nasza firma oferuje wynajem wózków widłowych na terenie Wrocławia , Katowic, Poznania i okolic. To bardzo ekonomiczne i praktyczne rozwiązanie. Jeżeli planujesz krótkotrwałe użytkowanie maszyny, nasza firma wynajmie wózek widłowy na korzystnych warunkach .

 

Wiemy, że zakup wózka widłowego nie jest tanią inwestycją. Często przekracza ona możliwości finansowe przedsiębiorstwa, dlatego wynajem wózków widłowych jest usługą coraz bardziej popularną. Co więcej, jeżeli przydarzyła Ci się niespodziewana, nagła sytuacja i potrzebujesz wózka praktycznie od ręki, przychodzimy z pomocą. Oferujemy niezwykle korzystne warunki wynajmu, zarówno krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, a także pełną obsługę serwisową. Jakie typy wózków u nas znajdziesz? Praktycznie wszystkie!

 

Oferujemy wózki magazynowe, specjalistyczne, terenowe. Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego zlecenia, dlatego możesz mieć pewność, że wynajmiesz wózek, który będzie odpowiadał Twoim aktualnym potrzebom. Do obsługi naszych klientów podchodzimy indywidualnie i kompleksowo, dlatego oferujemy również dowóz wózka widłowego na miejsce pracy własnym transportem.

 

Nie posiadasz uprawnień do obsługi wózków widłowych?

Nie ma problemu! Pomożemy również i w tej kwestii. W takiej sytuacji kierujemy do pracy jednego ze współpracujących z nami operatorów, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego. Jeżeli interesuje Cię wynajem wózków widłowych na terenie Katowic, Poznania i Wrocławia, czekamy na Twój kontakt.

 

Zapraszamy do kontaktu

tel: +48 691 801 411
e-mail: info@elektroprogram.com.pl

691 801 411